O nianiach i dla niań, o rodzicach i dla rodziców, o dzieciach i w trosce o ich uśmiech!

Poznajmy się !

Od  trzech lat opiekuję się dziećmi – JESTEM NIANIĄ. To miała być tylko dorywcza studencka praca, studia skończyłam, a moje zajęcie zostało wciąż to samo. Zmieniło się tylko to, że z czasem zaczęło mi przynosić ogromne pokłady  motywacji i nieoczekiwane poczucie samorealizacji.

Czuję, że robię naprawdę ważne i bardzo odpowiedzialne rzeczy. Mam pewien -trudny do określenia ale jednak –  wpływ na wychowanie, a co za tym idzie na przyszłość tych małych ludzi. Z drugiej strony spędzam z nimi czas na spacerach, łatwiejszych i trudniejszych rozmowach, lepieniu z plasteliny, tańczeniu, niekończącym się tuleniu i łaskotaniu, czegóż można chcieć więcej? 😉

Mimo, że otworzyłam swoją firmę, to nie chciałabym całkowicie rezygnować z zajmowania się dziećmi ale też marzy mi się, bym mogła swoje doświadczenie wykorzystać tak, aby pomóc wielu rodzicom znaleźć dobre opiekunki 😊

O tym właśnie będzie ten blog, będę się z Wami dzielić tym jak wygląda praca z bardzo małymi i bardzo wyjątkowymi ludźmi ale też o tym jak przebiega moja współpraca z rodzicami, a co najważniejsze będą się tutaj pojawiać artykuły napisane przez fizjoterapeutów czy psychologów, którzy czynnie pracują z dziećmi.

 

Będzie to więc blog o nianiach i dla niań, o rodzicach i dla rodziców, o dzieciach i w trosce o ich uśmiech.

 

Jeśli jesteś nianią, animatorką lub po prostu pasjonatką dzieci to jest to miejsce właśnie dla Ciebie.  Podziel się ze mną swoim doświadczeniem.

A może jesteś rodzicem, który zastanawia się czy niania w Twoim domu to dobry pomysł? Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i przybliżę Ci jak fajne dzieciństwo może mieć Twój maluch jeśli znajdziesz dla niego dobrą i mądrą nianię.

Zapraszam do rozmowy! 🙂   

 

Tuptanie za swoim cieniem to dopiero frajda! 🙂
Na zdjęciu Kornelka no i ja! Ciocia Ada 🙂

Brak komentarzy

Post A Comment