TU NIANIA

Dla rodziców

JAK TO DZIAŁA?

 

Coraz trudniej dzisiaj o miejsce w żłobku, przedszkolu, a dziadkowie nie zawsze mogą pomóc.  Wiele z mam musi lub, co zrozumiałe chce wrócić do pracy, wtedy bardzo ważna jest pomoc w znalezieniu fajnej cioci 🙂

CAŁY PROCES SKŁADA SIĘ Z KILKU KROKÓW

Umówmy się na spotkanie, na którym porozmawiamy o Waszym dziecku, jego potrzebach oraz Waszych oczekiwaniach, co do przyszłej opiekunki i wspólnie ustalimy profil niani, której potrzebujecie.

Po zaksięgowaniu zaliczki rozpoczynam proces rekrutacji.

Gdy znajdę odpowiednią kandydatkę/kandydatki ( w zależności od tego na jaki pakiet się zdecydujecie) umawiamy się na spotkanie, podczas, którego poznacie już swoją potencjalną nianię.

Gdy obie strony będą „ na TAK”, niania rozpoczyna z Wami współpracy, a ja pozostaje do pełnej dyspozycji telefonicznej.

Gdyby się okazało, że niania nie spełnia oczekiwań, to znaczy nie spełnia warunków o których mowa była na pierwszym naszym spotkaniu, to w ramach 3 miesięcznej „gwarancji” znajdę inną nianię.

SPRAWDŹ

WSZYSTKIE OFERTY

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu wymarzonej niani dla swojego dziecka? Przygotowałam dla Ciebie 3 oferty, która z nich najbardziej Ci odpowiada?

Niania na już

Nagle okazuje się, że potrzebujesz pomocy na kilka godzin? To właśnie oferta dla Ciebie.

Niania na dłużej

Czujesz, że potrzebujesz regularnej pomocy niani? Cały etat, pół? Razem znajdziemy idealną kandydatkę !

Animatorka

Urodzinki, imieninki, wesela, chrzciny i wszystko, co przyjdzie Wam do głowy. Rozkręcimy każdą imprezę, dzieci będą przeszczęśliwe 😉

FB