O NAS

Adriana Stec

Drodzy rodzice! 

 

Nazywam się Adriana Stec, jestem socjologiem, w trakcie studiów pedagogicznych. Odkąd pamiętam opiekuję się dziećmi, które zawsze były obecne w moim życiu oraz najbliższym otoczeniu. W wieku 18 lat z powodzeniem przeszłam kurs wychowawcy kolonijnego, co umożliwiło mi prowadzenie obozów dla dzieci w różnym wieku zarówno nad morzem, jak i w górach. Od trzech lat swój wolny czas poświęcam opiece nad czteroletnimi bliźniakami, co nieustannie pozwala mi zgłębiać tajemnice dziecięcej energii i wyobraźni. Odbyłam kilkumiesięczny staż w agencji niań, w której z sukcesem doprowadziłam do końca kilka projektów związanych ze znalezieniem odpowiedniej opiekunki dla dzieci. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiem, jaki stres przeżywają rodzice, kiedy szukają odpowiedniej osoby, do opieki nad swoimi pociechami. Dzięki temu, że nieustannie mam kontakt z dziećmi wiem, jakie potrzeby mają maluchy, a co za tym idzie – doskonale potrafię określić cechy, jakie powinna mieć dobra, godna zaufania opiekunka. Tą wiedzą chciałabym się podzielić z Wami, drodzy rodzice i pomóc Wam znaleźć wymarzoną nianię dla Waszej rodziny!

TU NIANIA

Czym tak właściwie się zajmuję?

Moim głównym zadaniem jest zapewnienie komfortu i poczucia bezpieczeństwa rodzicom podczas procesu poszukiwania niani. Jest to trudne, żmudne i odpowiedzialne zadanie, które chętnie przeprowadzę za Ciebie.
Korzyści, które z tego płyną to przede wszystkim oszczędność Twojego czasu oraz pewność, że przedstawiane kandydatki są już sprawdzone i spełniają Twoje wymagania.

Niania na już

Nagle okazuje się, że potrzebujesz pomocy na kilka godzin? To właśnie oferta dla Ciebie.

Niania na dłużej

Czujesz, że potrzebujesz regularnej pomocy niani? Cały etat, pół? Razem znajdziemy idealną kandydatkę!

Animatorka

Urodzinki, imieninki, wesela, chrzciny i wszystko, co przyjdzie Wam do głowy. Rozkręcimy każdą imprezę, dzieci będą przeszczęśliwe 😉

FB